Na zainteresowanie odwiedzającego Twoją stroną internetową jest bardzo mało czasu, decyzja o pozostaniu na niej zapada bowiem w ciągu kilki sekund.
Internetowa wizytówka Twojej firmy o czystym, prostym układzie i intuicyjnej obsłudze może stać się czynnikiem decydującym w skutecznym przekazie informacji i dotarciu do odbiorców.
Language:   english / polish
Opracowanie w pełni funkcjonalnej strony internetowej wg. ściśle wytyczonych założeń, w oparciu o dostarczony układ graficzny.
Prosta, ascetyczna wizytówka projektantki została przyprawiona ciekawym elementem wprowadzającym: kilkusekundowym pokazem zdjęcia oraz klipem video promującym kolekcję odzieży. Dodatkowym elementem jest bardzo prosta, intuicyjna mini galeria z przeglądem jednej z kolekcji ubrań.
Standard: XHTML i CSS. Validation: Passed.

Wizytówka internetowa na zlecenie:
Anna Poniewierska - projektantka mody
www.annaponiewierska.com
Wizytówka firmy KJM POLSKA, na którą składają się dwie strony, przedstawiające dwa obszary działalności firmy.
Elementy graficzne i kolorystyka w prosty sposób dzielą zakres działalności firmy na dwie części. Mimo wszystko zachowują jednak spójność i dają pewność, że obie prezentowane oferty należą do jednej firmy.
Standard: XHTML i CSS. Validation: Passed.

Strona www dla:
KJM Polska
www.kjm-polska.pl
MyPic Gallery to nie tylko zbudowana od podstaw witryna, ale cała koncepcja prezentowania fotografii kolekcjonerskiej, sylwetek współczesnych artystów, fotografów, fotografików i oferowania oprawionej fotografii do dekoracji wnętrz.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z limitowanych serii. Można zamawiać je w indywidualnie dobranej wielkości oraz różnych rodzajach wykończenia. Dostarczane są jako gotowe do zawieszenia obrazy z metryką oraz Certyfikatem Autentyczności.
Strona informacyjna przygotowana na potrzeby unijnego projektu wdrażanego w Gminie Tarczyn.
Nieco "biznesowe" szare tony mają kojarzyć się z rozwojem i nowoczesnością, zaś żywe zielenie, czerwienie, kolor żółty i niebieski nawiązują do kolorów Gminy Tarczyn, sadów i owoców z których słynie miasto.
Istotne było także zawarcie elementów typowych i wymaganych dla stron informujących o programach pomocowych Unii oraz zachowanie przejrzystości i czystego układu strony www.
Standard: XHTML i CSS. Validation: Passed.

Witryna internetowa opracowana dla:
Gmina Tarczyn - Urząd Miejski w Tarczynie
www.internet-tarczyn.pl
Rozbudowana wizytówka internetowa gabinetu dentystycznego, przedstawiająca szeroki zakres usług i porad oferowanych pacjentom, galerię zdjęć, cennik, wizytówki specjalistów, dane kontaktowe i mapkę dojazdową.
Opracowanie szaty graficznej oraz zbudowanie kompletnej strony na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego było wstępem do stałej współpracy polegającej na ciągłej kontroli nad jakością działania strony oraz wprowadzaniem aktualizacji.
Bardzo istotnym elementem współpracy jest także ciągła optymalizacja publikowanych treści pod kontem wysokich wyników wyszukiwania, czyli tzw. pozycjonowanie strony.

Standard: XHTML i CSS. Validation: Passed.

Strona internetowa wykonana na zlecenie:
APdent - Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
www.ap-dent.pl
+48 783 327 821

biuro@pixel-design.pl

Adres do korespondencji:
Pixel-Design Michał Bierzgalski
ul. Wieruchowska 88,
05-082 Zielonki-Parcela